Ekrany i kurtyny diodowe zewnętrzne

Poza technologiami diodowymi do zastosowań wewnętrznych (indoor), TRIAS stosuje również technologie diodowe do zastosowań zewnętrznych (outdoor):

Ekrany diodowe – telebimy

  • TRIAS Mobil – jedyny, dostępny na rynku polskim, mobilny ekran diodowy o powierzchni blisko 50m2 i rozdzielczości obrazu RGB 12mm, zainstalowany na naczepie TIRa. Telebim jest idealnym rozwiązaniem stosowanym podczas eventów i wydarzeń, które wymagają szybkiego montażu i demontażu. To również najlepsze rozwiązanie, pod względem ekonomicznym, do obsługi tourów. Dodatkowo, naczepa TIRa może służyć jako przestrzeń reklamowa.
  1. TRIAS Mobil - mobilny ekran diodowy
  2. Czytaj więcej: "TRIAS Mobil - gwarancja udanego eventu w plenerze"»
  • Ekran Lighthouse – ekran diodowy składający się z modułów o wymiarach 1,20m x 1m i rozdzielczości RGB 12mm. Sposób instalacji zależy od wymaganej powierzchni ekranu i warunków otoczenia. Może być wykorzystany jako ekran podwieszany do konstrukcji lub ustawiany na specjalnym podeście Ekran, dzięki swojej technologii, może być używany zarówno w warunkach bardzo wysokich, jak i niskich temperatur.
  • Ekran MorisLED MLO - ekran diodowy składający się z modułów o wymiarach 1,28m x 0,96m i rozdzielczości RGB 10mm. Jest to idealne rozwiązanie do emitowania wydarzeń sportowych, jako bandy ledowe

 

Kurtyny diodowe

Dostępna w TRIASIE kurtyna diodowa do zastosowań zewnętrznych (i wewnętrznych) to MorisLED Strip Curtain, składająca się z modułów o wymiarach 0,60m x 0,60m, rozdzielczości RGB 37,5mm i niewielkiej wadze, bo zaledwie 4 kg.

Dzięki modułowej budowie i małej masie technologia ta sprawdza się przede wszystkim w układach scenograficznych – można zastosować w formie jednolitej przestrzeni, ale także niekonwencjonalnych rozwiązaniach typu paski, cuby, itp.

Tworzenie oraz integracja systemów teletechnicznych
Świetna oraz multimedialna obsługa techniczna imprez