O nas


Każdego dnia od ponad 25 lat realizujemy dla naszych Klientów złożone instalacje, w których wykorzystujemy nowe technologie Audio – Video. Jesteśmy obecni na każdym etapie projektów, w które jesteśmy zaangażowani. Zaczynając od wspólnej kreacji, projektowania, poprzez integrację i wdrożenie, kończąc na wsparciu technicznym.

Skontaktuj się z nami!

Jak pracujemy?


Kreacja jest pierwszym etapem pracy realizacyjnej. Nasi specjaliści łącząc swoją wiedzę z nowinkami technologicznymi i dokładnym briefem Klienta uruchamiają pokłady swojej kreacji aby zaproponować Klientowi uszyte na miarę rozwiązanie.

Projektowanie – projektujemy rozwiązania, które jasno korespondują z potrzebami Klientów. Przybliżają ich do osiągnięcia zamierzonych celów. Wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia jesteśmy w stanie przeprowadzić wirtualne symulacje i efekt końcowy jaki zobaczy Klient.

Integracja – integrujemy systemy audio video light, które funkcjonują w danej przestrzeni dzięki temu optymalizujemy nie tylko pracę ale również funkcjonowanie obiektu lub całej sieci jednostek.

Wdrożenie – wiemy, że tylko poprawne wdrożenie systemów pozwoli na sprawne jego zarządzanie dlatego przed oddaniem systemów i realizacji przeprowadzamy liczne scenariusze jakie mogą wydarzyć się podczas jego funkcjonowania a następnie szkolimy naszych Klientów i ostatecznych użytkowników.

Wsparcie techniczne – nowe technologie wymagają profesjonalnej opieki specjalistów w zakresie konserwacji i serwisów i updatów rozwiązań stąd w naszej ofercie usług nie mogło zabraknąć działu serwisu i utrzymania systemów.

Nasz zespół


Jesteśmy grupą entuzjastów nowych technologii, projektantów multimediów i oświetlenia, architektów systemów AV i doświadczonych techników. Nasze projekty opierają się na kreatywnym zastosowaniu nowych technologii i rozwiązań AV (Audio Video) dzięki czemu realizują cele inwestorów.
Synergia płynąca z doświadczenia zespołu specjalistów, i innowacyjnych technologii pozwala nam niekonwencjonalnie myśleć o jej zastosowaniu.

Nasze technologie


Umiejętność łączenia nowych technologii w całość, kreowanie technologicznego efektu WOW jest najważniejszym elementem wyróżniających nasz zespół na rynku. W naszych projektach wykorzystujemy m.in. takie rozwiązania, jak: personalizowane systemy interaktywne, ściany LED w nieregularnych formach i kształtach, multimedialne fasady, systemy zarządzania komunikacją marketingową, systemy przyjazne dla środowiska, które optymalizują funkcjonowanie obiektów.

Skontaktuj się z nami!