Kultura i Rozrywka - multimedialne ekspozycje

Rozwój technologiczny nie ogranicza się tylko i wyłącznie do rozwiązań w dziedzinie nauki, techniki czy medycyny. Muzea i galerie, które do niedawna kojarzyły nam się z miejscami pozbawionymi nowoczesności, zakurzonymi eksponatami i skrzypiącymi podłogami mogą konkurować pod względem innowacyjności z wieloma instytucjami. Dlatego też, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie zwiedzających, należy bardziej unowocześnić system prezentacji wystawienniczej. Nie wystarczą już dzieła sztuki znanych artystów, malarzy. Współczesny odbiorca oczekuje nowoczesnych, interaktywnych wystaw, które poza treściami naukowymi zapewnią mu także rozrywkę. Historia ma być przekazana w sposób prosty, najlepiej obrazowo, z możliwością dotyku i interakcji.

Co zyskujesz?

Obok sprawdzonych rozwiązań z zakresu instalacji audiowizualnych i systemów teletechnicznych, w naszej ofercie posiadamy szereg usług, które pomagają w realizacji nawet najtrudniejszych projektów. Już od pierwszych dni życia inwestycji aktywnie uczestniczymy w tworzeniu projektu koncepcyjnego ekspozycji, opracowaniu scenariusza wystawy oraz przygotowujemy kompleksowy projekt wykonawczy obejmujący aranżację wnętrz, eksponaty, multimedia. Oferowane przez nas rozwiązania to nowoczesna technologia obudowana wiedzą i doświadczeniem.
Naszych partnerów biznesowych wspieramy na każdym etapie inwestycji. Pomagamy zdobyć dofinansowanie, zaprojektować i zrealizować projekt oraz wypromować go w mediach branżowych.

Zaufali nam