Hotele & Restauracje

Podnosimy standardy

Właściciele hoteli i restauracji projektując swoje obiekty mają na uwadze zróżnicowane potrzeby swoich przyszłych Gości. Duża konkurencyjność rynku i wysokie wymagania Klientów dotyczące, jakości i atrakcyjności usług wymagają ciągłej modernizacji obiektów i podnoszenia innowacyjności oferty. Stosowanie nowoczesnych technologii jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom Klientów umożliwiającym zindywidualizowanie oferty i stworzenie jak najlepszych warunków do pracy i wypoczynku.


Co zyskujesz?

Nasza oferta skierowana na rynek hotelarski dostosowana jest do potrzeb Klientów oraz najnowszych trendów panujących w branży. Zastosowanie nowych technologii w hotelarstwie i rozwiązań audiowizualnych zmienia charakter obiektu i podnosi jego atrakcyjność.
Oferowane przez nas rozwiązania poszerzają dotychczasową ofertę obiektu, ale również pozwalają na czerpanie z niej dodatkowych profitów i redukcje kosztów stałych. Obok bogatej oferty usług z zakresu projektowania, dostarczania oraz integracji kompletnych systemów audiowizualnych oferujemy również specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające m.in. podział łącza internetowego, systemy telewizyjne, czy też systemy do zdalnego zarządzania treściami prezentowanymi na ekranach.
Naszym Klientom z branży hotelarskiej oferujemy również rozwiązania iluminacyjne. Projekty i wizualizacje tworzone pod konkretną inwestycję sprawiają, że obiekty wyróżniają się na tle konkurencji oraz przykuwają uwagę potencjalnych Klientów.

Skontaktuj się z nami