Biznes & Reklama

Instalacje audiowizualne

wyposażamy sale konferencyjne, recepcje i showroomy

Sale konferencyjne, recepcje, showroomy to miejsca pracy oraz spotkań z Klientami. To właśnie one budują wizerunek przedsiębiorstw w oczach kontrahentów, ale również pracowników firmy. Pracownikom pozwalają lepiej zrozumieć biznes i bardziej się z nim utożsamiać, dla Klientów stają się “wizytówką” firmy. Przemyślany wygląd, wyposażenie oraz aranżacja biura i strefy Klienta wpływają na komfort codziennej pracy, oraz ułatwiają komunikację z Klientem, a tym samym wspierają biznes.

Coraz częściej dostarczane przez nas rozwiązania są zintegrowaną częścią kampanii wizerunkowych firm oraz kluczowym elementem wymiany informacji z rynkiem. Zintegrowane systemy zarządzania informacją, różnorodne nośniki informacji, wykorzystywanie interaktywności, stosowanie rozwiązań mobilnych oraz technologii 3D to główne trendy, które pozwalają na stworzenie unikatowego wizerunku firmy.


Co zyskujesz?

Zaawansowane technologie dają wymierne przełożenie na wzrost wyników finansowych i poprawę wizerunku firmy umożliwiając efektywne prowadzenie spotkań i konferencji, w tym wideokonferencji na najwyższym światowym poziomie.
Odpowiednio zaprojektowane i wyposażone sale konferencyjno-szkoleniowe, recepcje oraz showroomy stanowią ogólnie przyjęty kanon w środowisku biznesowym. Instalacje audiowizualne doskonale sprawdzają się jako nośniki informacji i prezentacji treści, zastępując tradycyjne tablice ogłoszeń czy gabloty. Służą jako dodatkowy element dekoracyjny, podkreślając nowoczesny charakter wnętrza. Skomplikowane na pozór urządzenia, zainstalowane w kilku pomieszczeniach mogą być bez problemu obsługiwane z jednego miejsca przy pomocy panelu sterowania wielkości tabletu.

Skontaktuj się z nami