Edukacja

Multimediami przybliżamy naukę

Czasy kredy i tablicy nieodwracalnie odeszły w zapomnienie. Nadeszły czasy transmisji bezprzewodowych, technologii 3D, multi-dotyku i interaktywności. Obsługa tego typu innowacji wymaga pełnej kompatybilności urządzeń, które funkcjonują dzięki zintegrowanemu systemowi centralnego sterowania oraz dedykowanemu oprogramowaniu.


Co zyskujesz?

Zastosowanie nowatorskich rozwiązań z zakresu prezentacji treści ułatwia nie tylko prowadzenie zajęć dydaktycznych, ale również codzienną pracę komórek administracyjnych.
Jako specjaliści od trudnych i rozległych instalacji multimedialnych i ICT (Information and Communication Technologies) podpowiadamy, gdzie znaleźć oszczędności w późniejszym utrzymaniu systemów poprzez m.in. specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania zasobami AV.
Mając na uwadze codzienną pracę z dostarczanymi rozwiązaniami i systemami wdrażamy również scentralizowane systemy zarządzania urządzeniami multimedialnymi i sieciowymi oraz systemy zarządzania zasobami audiowizualnymi dzięki, którym synchronizacja wszystkich technologii nie stanowi problemu dla przeszkolonej kadry dydaktycznej i administracyjnej.

Skontaktuj się z nami