Cinema City, Wrocław

02/11/2017

TRIAS AVI odpowiadał za montaż wewnętrznych ekranów LED o łącznej powierzchni ponad 170m2 w najnowszym kinie Cinema City w nowo otwartej galerii handlowej Wroclavia we Wrocławiu.

W ramach kontraktu TRIAS AVI zapewnił dostawę oraz instalację systemu multimedialnego opartego o ekrany LED, o powierzchni 171,3m2 oraz rozdzielczości fizycznej 4mm i 4,81mm, wraz z systemem do zarządzania wyświetlaną treścią. Instalacja ekranów miała miejsce w Cinema City – najnowocześniejszym kinie we Polsce - w nowo otwartej galerii handlowej Wroclavia we Wrocławiu.

5 ekranów diodowych o rozstawie pikseli 4,81mm i łącznej powierzchni 151,5m2 zamontowanych zostało w strefie wejściowej do kina, strefie barowej oraz przy wejściu do lobby IMAX. 1 ekran diodowy w postaci walca 360° o rozstawie pikseli 4 mm i powierzchni 19,8m2 dookoła słupa w lobby IMAX. Ekrany przeznaczone są do prezentacji zwiastunów premier kinowych oraz materiałów reklamowych z możliwością indywidualnego dopasowania obrazu do bieżących potrzeb i oferty kina.

Całość sterowana jest za pomocą komputera i procesora obrazu przy użyciu profesjonalnego systemu do zarządzania treścią Digital Signage (lokalnie lub zdalnie z centrali firmy).

Wysoka rozdzielczość, uzyskana dzięki technologii SMD, zapewnia wysokiej klasy obraz dobrze widoczny nawet z bliskiej odległości oraz pod dużym kątem patrzenia.

Realizacja jest kolejnym projektem realizowanym przez  TRIAS AVI dla Cinema City. Wcześniej systemy multimedialne zostały zainstalowane w kinach sieci w Polsce: Warszawa, Katowice; w Rumunii: Bukareszt, Timisoara;  w Bułgarii: Sofia na Wegrzech: Budapeszt oraz w ponad 10-ciu kinach bliźniaczej spółki Cineworld w Wielkiej Brytanii.

«wstecz