FAQ - rozwiązania i systemy audiowizualne

Usługi audiowizualne to nasza specjalność. Posiadamy bogate doświadczenie i potrafimy zainstalować nawet najbardziej skomplikowany system audio video. W ramach naszych usług oferujemy każdemu klientowi kompleksowy projekt wykonawczy, optymalny dobór oraz montaż urządzeń.

Rozwiązania i systemy audiowizualne

Od lat z powodzeniem dostarczamy klientom z całej Polski nowoczesne instalacje audiowizualne do użytku komercyjnego. Realizowane przez nas profesjonalne systemy audiowizualne mogą służyć zarówno do obsługi sal widowiskowych, muzeów, uniwersytetów, obiektów sportowych, galerii handlowych, jak i centrów kongresowych. Realizujemy zarówno niskobudżetowe przedsięwzięcia, jak i te na większą skalę.

Systemy audiowizualne – Warszawa

Działamy w branży od wielu lat, z sukcesem oferując Klientom nowoczesne systemy audiowizualne. Warszawa to miasto, w którym zlokalizowana jest nasza główna siedziba, ale projekty realizujemy w całej Polsce i Europie, a także USA. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy możemy zagwarantować wykonanie niezawodnego, praktycznego systemu, dostosowanego do indywidualnych wymagań Klienta.

czytaj więcej

Nowoczesny system audiowizualny

Oferujemy nowoczesne rozwiązania audiowizualne, w których skład wchodzą najlepszej jakości urządzenia służące do przekazywania i reprodukowania dźwięku oraz obrazu. Dostarczamy sprawdzone sprzęty od renomowanych producentów, co daje gwarancje bezproblemowego działania i użyteczności systemu na długi czas. Zapewniamy optymalny dobór, montaż i konfigurację urządzeń wchodzących w skład systemu audiowizualnego. Następnie zapewniamy szkolenia z obsługi dla osób, które będą korzystały z wprowadzonych rozwiązań. Dzięki temu instalacja działa sprawnie i prawidłowo, a użytkownicy nie mają kłopotów z jej obsługą.

Projektując i wykonując system audiowizualny, bierzemy pod uwagę preferencje i zalecenia użytkowników, a także specyfikację, estetykę i kolorystykę pomieszczenia. Dzięki temu instalacja jest w pełni dopasowana nie tylko do wymagań odbiorcy, ale również do możliwości sali.

Rozwiązania audiowizualne – wszechstronne zastosowanie

Nowoczesny system audiowizualny to rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu. Niemal wszędzie i każdego dnia mamy do czynienia z instalacjami AV. To narzędzia znacząco ułatwiające życie prywatne, ale przede wszystkim zawodowe. Dlatego z myślą o przedsiębiorcach oraz innych osobach zainteresowanych projektem i montażem systemów audiowizualnych, realizujemy nasze profesjonalne usługi.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z różnych branż. Praktyczne systemy AV są niezastąpione w salach konferencyjnych i szkoleniowych – zarówno niedużych pokojach w biurach, jak i specjalistycznych pomieszczeniach w hotelach, restauracjach oraz innych obiektach świadczących usługi konferencyjne. Sprawdzają się również w szkolnictwie jako instalacje audiowizualne w salach wykładowych, w szkołach średnich oraz na wyższych uczelniach. Praktyczne rozwiązania audiowizualne są bardzo polecane w recepcjach, showroomach oraz innych miejscach pracy i spotkań z Klientami, gdzie pomagają budować wizerunek firmy. Zaawansowane systemy AV instalujemy również w centrach nauki i multimedialnych muzeach, obiektach sportowych, budynkach administracji publicznej i kultu religijnego.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, solidne wykonanie każdego projektu i dobre warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu.

 

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania.

Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy multimedialne od lat. W naszej ofercie znajdują się m.in.: wysokiej klasy projektory multimedialne, monitory plazmowe i LCD, ekrany LED, ściany video oraz specjalistyczne oprogramowanie. Czytaj więcej»

Oferujemy naszym klientom zintegrowane systemy teletechniczne, które znajdą zastosowanie w obiektach sportowych, halach koncertowych, centrach handlowych, muzeach, a także centrach konferencyjnych. Czytaj więcej»

Zapewniamy profesjonalne usługi związane z systemem digital signage, który wykorzystuje cyfrowe nośniki obrazu do emisji treści. System digital signage znajdzie zastosowanie m.in.: w salach wystawowych, muzeach, galeriach, kinach i wielu innych obiektach. Czytaj więcej»

O sukcesie szkolenia decyduje nie tylko merytorycznie przygotowany prowadzący, ale i odpowiedni sprzęt. Oferujemy naszym klientom kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych Czytaj więcej»

Wykorzystanie nowoczesnych technologii przy prowadzeniu konferencji zdecydowanie podnosi jej efektywność. Od lat specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu obiektów konferencyjnych. Czytaj więcej»

Coraz więcej muzeów i galerii decyduje się na unowocześnienie prezentacji wystawienniczych. Współczesny odbiorca kultury jest bardzo wymagający, a my z chęcią realizujemy projekty (wykorzystując instalacje multimedialne), które go usatysfakcjonują. Czytaj więcej»

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO to rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym w nowoczesnych obiektach, przekazując im komunikaty głosowe. Instalacja DSO jest odporna na ogień, awarie oraz brak zasilania sieciowego Czytaj więcej»

Iluminacja fasad i obiektów to dekoracyjne, efektowe, artystyczne oświetlenie budynków w taki sposób, aby podkreślić i wydobyć ich wszystkie walory architektoniczne. Jak zmienić wizerunek obiektu? Co zyskujesz? Czytaj więcej»

Efektowa technologia LEDowa znalazła zastosowania również w oświetleniu estradowym wnosząc nową jakość do branży entertainment. Oświetlenie efektowe LEDowe, klasyczne. Źródła światła – co zyskujesz? Technika sceny. Czytaj więcej»

Produkty, naświetlacze oraz oprawy dekoracyjne, przeznaczone do oświetlenia architektonicznego pozwalają na eksponowanie, światłem i kolorem, określonych elementów architektury. Oświetlenie architektoniczne? Oświetlenie uliczne i parkowe? Oświetlenie zewnętrzne – co zyskujesz ? Czytaj więcej»

Budowa oraz modernizacja oświetlenia w obiektach użyteczności publicznej jest istotnym elementem z punktu widzenia oszczędności energetycznych możliwy do uzyskania na poprzez zastosowanie nowoczesnych technik oświetlenia. Oświetlenie obiektów użyteczności publicznej. Proces budowy / modernizacji oświetlenia. Co jest ważne w oświetleniu wewnętrznym? Czytaj więcej»

Kluczową dla całego procesu budowy czy modernizacji oświetlenia jest faza projektowania. Spotkania, wizje lokalne, rozmowy i omówienie specyfiki obiektu oraz oczekiwań Klienta są punktami wyjścia do rozpoczęcia pracy przez projektanta. Jakie są główne etapy projektowania? Czytaj więcej»

Pomoc w optymalizacji kosztów bieżącej obsługi oraz utrzymanie ich wartości rynkowej przy wykorzystaniu wiedzy, profesjonalizmu oraz najnowszych technologii.

Realizowane przez naszą firmę instalacje audiowizualne zawsze opierają się o najnowsze systemy av. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom każdego z klientów projektujemy oraz integrujemy zaawansowane systemy teletechniczne, które obejmują zarówno profesjonalne, kompleksowe instalacje audiowizualne, instalacje oświetleniowe, a także skuteczne systemy bezpieczeństwa, niezawodne instalacje teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne. Oprócz wyżej wymienionych systemów prowadzimy wdrożenia coraz popularniejszych systemów np. bezgotówkowe systemy płatności oraz praktyczne systemy zarządzania obiektami, które optymalizują ich funkcjonowanie. Wszystko w oparciu o technologie ecofriendly.

Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie poparte intensywną praktyką i wieloma zrealizowanymi projektami pozwala nam projektować wykonywać coraz bardziej zaawansowane i przede wszystkim odważne idee.

W wieloletnim doświadczeniu naszej firmy wynikającym z przeprowadzenia ponad 1500 instalacji w tym instalacji typu: AVI cinemas, AVI Studio