Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie architektoniczne?

Produkty, naświetlacze oraz oprawy dekoracyjne, przeznaczone do oświetlenia architektonicznego pozwalają na eksponowanie, światłem i kolorem, określonych elementów architektury.

Wykorzystując oferowane produkty oraz projekt fasady obiektu jesteśmy w stanie nadać mu zupełnie nowy wizerunek zachowując i podkreślając jego charakter.

Oferowane przez nas produkty są tworzone z myślą o outdoorowym zastosowaniu, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają również wysoką jakość światła, przy jednoczesnej energooszczędności, dzięki czemu oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią funkcję użytkową doskonale oświetlając przestrzeń wokół.

Oświetlenie uliczne i parkowe?

Oświetlenie uliczne i parkowe na stałe wpisało się w krajobraz przestrzeni miejskiej. Dobierając oświetlenie zarówno dróg lokalnych jak i krajowych należy pamiętać o przepisach prawa i normach obowiązujących w Polsce. Oferowane przez nas produkty i rozwiązania projektowane są nie tylko z myślą o estetyce przestrzeni miejskiej, komforcie użytkowników dróg, ale przede wszystkim zgodnie z normami prawnymi jakie zostały wprowadzone do Polski po wejściu do UE. Głównymi kryteriami oświetlenia dróg, którymi kierujemy się podczas doboru sprzętu są: poziom i równomierność iluminacji, ograniczenie efektu ślepienia oraz prowadzenie wzrokowe.

Dobrze dopasowane i zaprojektowane oprawy uliczne zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa oraz podnoszą komfort kierowców podczas jazdy.

Oświetlając przestrzeń miejską mamy do dyspozycji szereg produktów m.in. oprawy stojące, tradycyjne, słupkowe, gruntowe oraz projektory. Specjalnie dla naszych Klientów tworzymy indywidualne oprawy oświetleniowe tak, aby jak najlepiej oddawały wizję odbiorcy. Produkty, które oferujemy tworzone są z myślą o bieżącym i przyszłym zastosowaniu. Oprawy parkowe stosowane do oświetlenia skwerów, parków, alej, tarasów widokowych itd. muszą łączyć w sobie funkcjonalność, która zapewnia odporność na czynniki zewnętrzne atmosferyczne jak również sprawi, że będą odporne na dewastacje oraz estetykę dzięki, której „wtopią” się w otoczenie tworząc spójną całość.

Oświetlenie zewnętrzne – co zyskujesz ?

Dzięki kompleksowej koncepcji oświetlenia nie tylko ulic, ale również towarzyszących przestrzeni miejskich, sprawdzonym, energooszczędnym produktom i unikatowym projektom dajemy naszym Klientom nie tyle same produkty co usługę, której produkty są tylko pewnym elementem. Obok profesjonalnego sprzętu, nasi Klienci otrzymują : bilans energetyczny, projekty i wizualizacje, próby oświetleniowe oraz gwarancję współpracy z najlepszymi projektantami.

Dzięki profesjonalnemu połączeniu wymienionych elementów jesteśmy w stanie zagwarantować:

  • Efekt końcowy odpowiadający wizji i oczekiwaniom Klienta
  • Możliwość przetestowania wybranych rozwiązań
  • Optymalizację wydatków związanych z energetyką

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na pytania.