Systemy i technologie multimedialne - wystawy i projektory

Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy multimedialne od lat. W naszej ofercie znajdują się m.in.: wysokiej klasy projektory multimedialne, monitory plazmowe i LCD, ekrany LED, ściany video oraz specjalistyczne oprogramowanie. Nasze nośniki multimedialne wyróżniają się funkcjonalnością, parametrami i zaawansowaną technologią.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Przygotowujemy każdy system multimedialny od A do Z. Zajmujemy się całościowo planem, instalacją, montażem, szkoleniem z obsługi zainstalowanego sprzętu oraz jego serwisem. Działamy na terenie całej Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Technologie multimedialne, projektowanie i kreacja złożonych systemów audio video light to naturalne środowisko dla naszej firmy. Zajmujemy się od lat produkcją, projektowaniem i integracją systemów w tej dziedzinie. Systemy multimedialne, które oferujemy, gwarantują najwyższą jakość użytkowania i najlepsze technologie, opracowane przez wybitnych inżynierów. To co nas wyróżnia to umiejętność łącznia różnych technologii ich wkomponowanie w scenografię i kompleksowe wykonanie instalacji czy też  multimedialnych wystaw.

Systemy multimedialne i technologie jakich używamy np. projektory multimedialne mają szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach takich jak edukacja, biznes, kinematografia itp., gdzie ich funkcjonalność staje się szczególnie ważna. Nasze realizacje i projekty wykorzystujące najnowsze technologie multimedialne powstają z dużą dozą dbałości o szczegóły i najskrytsze preferencje klientów.

Dzięki kompetencją jakie posiadamy projektujemy systemy od A do Z. Potrafimy połączyć i wykorzystać najnowsze projektory multimedialne, ekrany LED, monitory plazmowe, monitory LCD i oprogramowanie do stworzenia niepowtarzalnych multimedialnych wystaw które na długo zostaną zapamiętane przez odwiedzających. Z naszymi produktami multimedialne wystawy staną się dużo prostsze w zorganizowaniu, a Ty, jako ich twórca, będziesz miał pewność, że sprzęt Cię nie zawiedzie w najmniej oczekiwanym momencie. To idealny wybór do szkół, sal wykładowych, sal konferencyjnych, na multimedialne wystawy czy kina plenerowe. Zainwestuj w sprawdzoną markę z wieloletnią tradycją i poczuj komfort i łatwość użytkowania, jaki zapewnią systemy multimedialne, które znajdziesz w naszej ofercie.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na pytania.