Zintegrowane systemy teletechniczne

Instalacje teletechniczne są jednym z najbardziej istotnych elementów podczas budowania obiektów użyteczności publicznych. Zintegrowane systemy teletechniczne zapewniają nie tylko prawidłowe funkcjonowanie obiektu pod względem sieci ale przede wszystkim mają kluczowe znacznie jeżeli chodzi o bezpieczeństwo ich użytkowania.

Przez zintegrowane systemy teletechniczne należy rozumieć m.in. integrację w zakresie systemów audiowizualnych, oświetleniowych, systemów bezpieczeństwa, teleinformatycznych, system komunikacji głosowej, system do realizacji przekazu TV, telekomunikacyjnych, bezgotówkowych systemów płatności oraz systemów zarządzania obiektami (BMS). Projektując każdy z powyższych systemów zawsze opieramy się o produkty i rozwiązania najwyższej jakości. Wykonywane przez nas instalacje teletechniczne zawsze realizujemy zgodnie z aktualnymi przepisami bezpieczeństwa, z dbałością o detale i z poszanowaniem przepisów. Wykorzystujemy najlepsze technologie, by nasze instalacje teletechniczne tworzyły perfekcyjną usługę dla wymagających inwestorów.

Zintegrowane systemy teletechniczne w TRIAS projektują wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, posiadający niezbędne umiejętności i uprawnienia. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, by minimalizować ryzyko i maksymalizować gwarancję bezproblemowego, satysfakcjonującego użytkowania naszych rozwiązań. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi nowinkami i perełkami technicznymi, dzięki czemu wciąż wzbogacamy swoją wiedzę i nabieramy nowych doświadczeń i doskonalimy nasze systemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas, chętnie odpowiemy na pytania.