O nas | Kompleksowe instalacje audiowizualne i oświetleniowe

TRIAS AVI Sp. z o.o. jest firmą zajmującą w Polsce czołowe miejsce w branży Audio Video Light Integration, której największym priorytetem jest tworzenie nowych trendów poprzez wprowadzanie na rynek innowacyjnych i możliwie jak najbardziej dogodnych rozwiązań na najwyższym światowym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom każdego z klientów, projektujemy oraz integrujemy zaawansowane systemy teletechniczne, które obejmują zarówno profesjonalne, kompleksowe instalacje audiowizualne, instalacje oświetleniowe, a także skuteczne systemy bezpieczeństwa, niezawodne instalacje teleinformatyczne oraz telekomunikacyjne. Oprócz wyżej wymienionych systemów prowadzimy wdrożenia coraz popularniejszych systemów np.  bezgotówkowe systemy płatności oraz praktyczne systemy zarządzania obiektami, które optymalizują ich funkcjonowanie.

Specjalistyczna wiedza oraz wieloletnie doświadczenie poparte intensywną praktyką i wieloma zrealizowanymi projektami pozwala nam projektować wykonywać coraz bardziej zaawansowane i przede wszystkim odważne idee.

Systemy bezpieczeństwa oraz instalacje teleinformatyczne

Dbając o najmniejsze nawet szczegóły staramy się uwydatnić wszelkie atuty, jakie posiadają współczesne i odrestaurowane obiekty. Naszemu klientowi gwarantujemy pełną satysfakcję, zapewniając fachowe, w pełni profesjonalne usługi w oparciu o zastosowanie najnowocześniejszych technologii dostosowanych do indywidualnego charakteru oraz specyfiki danego miejsca.

Pomysły nasze, jak chociażby kompleksowe instalacje audiowizualne użyte zostały i są wykorzystywane z powodzeniem w licznych obiektach na terenie całego kraju i są nimi zarówno obiekty sportowe, hale koncertowe i muzea, centra handlowe i targowe, centra konferencyjno-szkoleniowe oraz sterowania, studia telewizyjne i produkcyjne. 

Do zrealizowanych projektów należy między innymi stadion PGE ARENA Gdańsk, gdzie TRIAS był Generalnym Wykonawcą systemów teletechnicznych i jest oficjalnym Partnerem Technologicznym obiektu.  Zachęcamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą.

Wszelkie informacje uzyskać można pisząc na adres:
Marketing: marketing@trias.pl