Ekrany i bandy diodowe

Wysokiej jakości kolorowy obraz video przy dużym nasłonecznieniu możliwy jest tylko dzięki zewnętrznym ścianom diodowym.

Świat w wersji LED

Dobry przekaz to taki, który przykuwa uwagę, interesuje, na długo zostaje w pamięci. Dlatego idealną formą przekazania treści są ekrany diodowe, które działają niezawodnie i niezależnie od warunków atmosferycznych. Nieważne, czy to silne nasłonecznienie, czy zimowa zawierucha – wysokiej jakości obraz video, wykorzystujący ściany LED, zapewnia nieskazitelne wrażenia!

Jakie są zalety wykorzystania systemów ledowych?

Dzięki modułowej budowie, ściany LED mogą być wykorzystywane nawet w wielkoformatowych projektach, co daje szerokie pole do popisu i mnóstwo możliwości, niezależnie od charakteru instalacji i warunków atmosferycznych. Świetnym sposobem na wyróżnienie reklam będą bandy diodowe, mające formę telebimów umożliwiających pokazywanie dynamicznych obrazów. Tego typu bandy reklamowe są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale z pewnością będą ciekawą formą promocji np. sponsorów podczas wydarzeń sportowych. Do obiektów zamkniętych można natomiast wykorzystać ekrany diodowe wewnętrzne, idealne do unowocześnienia przestrzeni i dodania jej charakteru. Sposobów na wykorzystanie jest wiele – od wyświetlania reklam aż do przekazów o charakterze informacyjnym. Bandy diodowe, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, można zamontować na stałe, co z pewnością doda atrakcyjności każdemu wydarzeniu. Podczas imprez sportowych, wszelkiego rodzaju meczów i rozgrywek, świetnie sprawdzą się diodowe tablice wyników lub ekrany led, by transmitować wydarzenia w każdym miejscu. Dzięki wykorzystaniu technologii SMD (trzy diody RGB w jednym punkcie), ściany diodowe zapewniają wysoką rozdzielczość i świetną jakość obrazu – absolutne niezbędniki, by móc dobrze przedstawić pełnowartościowy przekaz.

Firma TRIAS doskonale wie, jak powinien wyglądać dobry obraz. Jako jedyni w Polsce, możemy zaoferować wyjątkowo szeroką gamę produktów, w oparciu o najnowsze technologie i światowych liderów w tej dziedzinie. Proponowane przez nas ekrany charakteryzują się gęsto osadzonymi, jednorodnymi punktami świecącymi pełną gamą kolorów, które dają gwarancję wysokiej jakości obrazu już z odległości trzech metrów. Obraz jest pozbawiony przedziałek i zniekształceń, dzięki czemu pozostaje idealnie widoczny nawet w mocno oświetlonych wnętrzach, zarówno przy sztucznym, jak i naturalnym świetle. Dlatego idealnie sprawdzi się w halach sportowych, studiach telewizyjnych, centrach handlowych, salach szkoleniowych itp.

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości nowoczesnym przekazie w formie LED – świetnie trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu:sprzedaz.avi@trias.pl.