TRIAS AVI i CANON podczas Business Speed Dating

Już 19 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Business Speed Dating dla branży Ho-Re-Ca. Tym razem na stanowisku TRIAS wraz z firmą Canon zaprezentuje najnowsze rozwiązania technologiczne dla branży.

TRIAS dostarcza niezawodne technologie dla Hoteli, które jednocześnie są intuicyjne dla ich Gości. Łącząc swoje doświadczenie z 80-letnimi tradycjami firmy Canon wspólnie, przedstawiają nowe rozwiązania dla branży. Wzbogacenie zaplecza technicznego hotelu o projektory Canon, pozwoli stworzyć najlepsze warunki do organizacji szkoleń, konferencji i spotkań oraz zwiększy prestiż miejsca w oczach klientów biznesowych. Znana dzięki swoim aparatom, obiektywom i drukarkom marka Canon, to również producent najnowocześniejszych rozwiązań na rynku projektorów. Bazując na swoim 80-letnim doświadczeniu w tworzeniu optyki, oferuje najwyższą jakość projekcji, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Zastosowanie nowoczesnych technologii i rozwiązań audiowizualnych zmienia charakter obiektu i podnosi jego atrakcyjność. Oferowane przez nas rozwiązania poszerzają dotychczasową ofertę obiektu, ale również pozwalają na czerpanie z niej dodatkowych profitów i redukcje kosztów stałych. Obok bogatej oferty usług z zakresu projektowania, dostarczania oraz integracji kompletnych systemów audiowizualnych oferujemy również specjalistyczne oprogramowanie umożliwiające m.in. podział łącza internetowego, systemy telewizyjne, czy też systemy do zdalnego zarządzania treściami prezentowanymi na ekranach.