Wyróżniająca nominacja dla PGE ARENY i szansa na zaszczytny tytuł

Teraz PGE ARENA Gdańsk ma szansę zostać „7. nowym cudem Polski”. PGE ARENA jest już laureatem takich nagród jak między innymi „The Stadium Business Awards 2012”, „Najlepszy Projekt Sportowo-Turystyczny” w Polsce w V edycji konkursu „INNOWATOR” organizowanego przez Central European Quality Institude czy Centrum im. Adama Smitha, „DEMES 2011” w kategorii „Obiekt Sportowy” za wielofunkcyjność stadionu i osiągnięcia biznesowe”.

Plebiscyt pn. „7 nowych cudów Polski” został ogłoszony przez miesięcznik „National Geographic Traveler” w czerwcu i potrwa do końca września tego roku. Czytelnicy wybierają swoich faworytów spośród 32 przyznanych przez redakcję nominacji. Tematyka jest szeroka, od pięknych, przyrodniczych  zakątków naszego kraju, przez miejsca historyczne, do nowoczesnych obiektów takich właśnie jak PGE ARENA.

Głosowanie odbywa się drogą SMS-ową, każda osoba która weźmie w nim udział ma zagwarantowaną nagrodę w postaci unikatowego „Przewodnika po 7 nowych cudach Polski”. Każdy, kto zdecyduje się szerzej uzasadnić swój wybór może dodatkowo mieć szanse na inne nagrody: weekend z zatankowanym do pełna samochodem Nowy Suzuki SX4, komplet opon Bridgestone, lub torby podróżne Bridgestone.

Po liczbie odwiedzających nas turystów i po już zdobytych tytułach, jakimi PGE ARENA została wyróżniona w Polsce i Europie, mamy nadzieję, że i w tym przygotowanym zestawieniu, bursztynowy stadion zdobędzie Państwa liczne głosy.

Aby zagłosować należy przygotować SMS o treści: TR.CUD.21.twój kod pocztowy (np. 00-999) i wysłać go pod numer 71001.

Aby zagłosować z szerszym uzasadnieniem i mieć szanse na inne jeszcze, niż przewodnik, nagrody należy przygotować SMS o treści: TR.kod wybranej nagrody.21.twoj kod pocztowy.uzasadnienie wyboru i wysłać go również pod numer 71001.

PGE ARENA ma w plebiscycie szczęśliwe „oczko”, czyli miejsce 21.