Spółka TRIAS AVI rozpoczyna współpracę ze Spółką Hala Gdańsk – Sopot.

W pierwszej połowie maja firma TRIAS AVI podpisała umowę ze spółką Hala Gdańsk – Sopot dzierżawcą i zarządcą Hali Ergo Arena.

TRIAS AVI w ramach podpisanej umowy odpowiedzialny będzie za dostawę i montaż elementów systemu informacyjnego i reklamowo-identyfikacyjnego  w Ergo Arenie.  Wybór wykonawcy został podjęty na podstawie wyników przetargu nieograniczonego ogłoszonego przez  Halę Gdańsk – Sopot Spółka z o.o.

System reklamowo – identyfikacyjny zainstalowany w Ergo Arenie oparty będzie o bandę LED oraz zewnętrzny ekran diodowy.  Banda LED zamieszczona zostanie między czwartą, a piątą kondygnacją trybun na Ergo Arenie zaś jej łączna długość przekroczy 240m. Dzięki zastosowaniu kontrolerów band oraz oprogramowania sterującego  system może działać jako jeden ekran lub  jako dowolnie podzielony na strefy emisyjne.  Ekran diodowy o powierzchni  ok. 120 m2, zamontowany na zewnętrznej elewacji Hali pozwoli na emisję spotów reklamowych, materiałów marketingowych, projekcji streamingu oraz live.

W ramach elementów do systemu informacyjnego TRIAS dostarczy ponad 100 monitorów od 42 cali do 65 cali, wszystkie w rozdzielczości FullHD i przystosowanych do warunków,  w których będą pracowały (również zewnętrznych).  Wśród dostarczanych rozwiązań znajdą się systemy, które ułatwią dotarcie do wskazanego miejsca na obiekcie oraz wskażą lokalizację wybranych punktów usługowych na obiekcie. System przygotowany jest do ewentualnej rozbudowy o elementy interaktywne zgodnie z oczekiwaną funkcjonalnoscią.

Temat od strony handlowej prowadzi Tomasz Nogga, za realizację odpowiedzialny jest Roman Zwiejski