TRIAS partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

TRIAS dołączył do grona partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Do końca przyszłego roku nasza firma będzie wspomagać statutową działalność Komitetu.

W ramach współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim TRIAS  zapewni wsparcie działalności Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Ośrodek ten jest miejscem spotkań środowiska sportowego, olimpijczyków, ludzi kultury, sztuki i biznesu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, TRIAS będzie służyć pomocą przy organizacji kongresów, seminariów spotkań biznesowych i innych imprez odbywających się w Centrum.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasza firma od lat jest związana z polskim sportem. Uczestniczymy w projektach przyczyniających się dorozwoju infrastruktury sportowej w naszym kraju. Wyposażyliśmy wiele stadionów i hal sportowych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wśród naszych realizacji są m.in. przygotowywane na Euro 2012 stadiony w Gdańsku i Poznaniu. Umowa z PKOL-em pozwoli nam włączyć się aktywnie we wspieranie polskiego Ruchu Olimpijskiego. Jesteśmy przekonani, że nasz wkład przyczyni się do wzmocnienia pozycji polskiego sportu poprzez rozwój nowoczesnej infrastruktury”– mówi Zbigniew Klonowski, Prezes Zarządu TRIAS S.A.