Iluminacja obiektów

Auchan Bronowice

Opis: Iluminacja zewnętrzna ściany, zaprojektowana i wykonana w oparciu o pojedyncze pixele LED wraz z naświetlaczami liniowymi LED. Zarysowanie linii i krawędzi elewacji za pomocą „własnych zaprojektowanych” opraw LED. System wraz ze sterowaniem.

Hala Toruń

Opis: W fasadzie obiektu zastosowany został system energooszczędnego oświetlania punktowego LED. Stworzony w ten sposób ekran multimedialny jest nie tylko ogromnym panelem informacyjnym wykorzystywanym podczas imprez sportowych i widowiskowych, ale także powierzchnią reklamy wizualnej pod wynajem – przede wszystkim jednak będzie współczesną multimedialną ozdobą hali.

Europa Center – Berlin

Opis: Wsparcie projektowe jaki i realizacji systemu informacji multimedialnej w oparciu o pojedyncze pixele LED na wieży o wysokości przekraczającej 30m.

Stadion Wrocław

Opis: Iluminacja projekcji reklamowej. Na krzywiźnie elewacji zewnętrznej stadionu wrocławskiego. Trzy projektory oświetleniowe jako realizacja koncepcji uzupełnienia kolorowej zalewowej iluminacji do wtopienia się z reklamą stadionu.