Instalacje audiowizualne i systemy audiowizualne

Usługi audiowizualne to nasza specjalność. Posiadamy bogate doświadczenie i potrafimy zainstalować nawet najbardziej skomplikowany system audio video. W ramach naszych usług oferujemy każdemu klientowi kompleksowy projekt wykonawczy, optymalny dobór oraz montaż urządzeń.

Od lat z powodzeniem dostarczamy klientom z całej Polski nowoczesne instalacje audiowizualne do użytku komercyjnego. Realizowane przez nas profesjonalne systemy audiowizualne mogą służyć zarówno do obsługi sal widowiskowych, muzeów, uniwersytetów, obiektów sportowych, galerii handlowych, jak i centrów kongresowych. Realizujemy zarówno niskobudżetowe przedsięwzięcia, jak i te na większą skalę.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, solidne wykonanie każdego projektu i dobre warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu.

Systemy multimedialne

Projektujemy i instalujemy nowoczesne systemy multimedialne od lat. W naszej ofercie znajdują się m.in.: wysokiej klasy projektory multimedialne, monitory plazmowe i LCD, ekrany LED, ściany video oraz specjalistyczne oprogramowanie. Czytaj więcej»

Instalacje teletechniczne

Oferujemy naszym klientom zintegrowane systemy teletechniczne, które znajdą zastosowanie w obiektach sportowych, halach koncertowych, centrach handlowych, muzeach, a także centrach konferencyjnych. Czytaj więcej»

Digital Signage

Zapewniamy profesjonalne usługi związane z systemem digital signage, który wykorzystuje cyfrowe nośniki obrazu do emisji treści. System digital signage znajdzie zastosowanie m.in.: w salach wystawowych, muzeach, galeriach, kinach i wielu innych obiektach. Czytaj więcej»

Wyposażenie sal szkoleniowych

O sukcesie szkolenia decyduje nie tylko merytorycznie przygotowany prowadzący, ale i odpowiedni sprzęt. Oferujemy naszym klientom kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych Czytaj więcej»

Wyposażenie sal konferencyjnych

Wykorzystanie nowoczesnych technologii przy prowadzeniu konferencji zdecydowanie podnosi jej efektywność. Od lat specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu obiektów konferencyjnych. Czytaj więcej»

Multimedialne wystawy

Coraz więcej muzeów i galerii decyduje się na unowocześnienie prezentacji wystawienniczych. Współczesny odbiorca kultury jest bardzo wymagający, a my z chęcią realizujemy projekty (wykorzystując instalacje multimedialne), które go usatysfakcjonują. Czytaj więcej»

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO

Dźwiękowy system ostrzegawczy DSO to rozwiązanie, które zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym w nowoczesnych obiektach, przekazując im komunikaty głosowe. Instalacja DSO jest odporna na ogień, awarie oraz brak zasilania sieciowego Czytaj więcej»

Fasady multimedialne i iluminacja

Iluminacja fasad i obiektów to dekoracyjne, efektowe, artystyczne oświetlenie budynków w taki sposób, aby podkreślić i wydobyć ich wszystkie walory architektoniczne. Jak zmienić wizerunek obiektu? Co zyskujesz? Czytaj więcej»

Oświetlenie efektowe

Efektowa technologia LEDowa znalazła zastosowania również w oświetleniu estradowym wnosząc nową jakość do branży entertainment. Oświetlenie efektowe LEDowe, klasyczne. Źródła światła – co zyskujesz? Technika sceny. Czytaj więcej»

Oświetlenie zewnętrzne

Produkty, naświetlacze oraz oprawy dekoracyjne, przeznaczone do oświetlenia architektonicznego pozwalają na eksponowanie, światłem i kolorem, określonych elementów architektury. Oświetlenie architektoniczne? Oświetlenie uliczne i parkowe? Oświetlenie zewnętrzne – co zyskujesz ? Czytaj więcej»

Oświetlenie wewnętrzne

Budowa oraz modernizacja oświetlenia w obiektach użyteczności publicznej jest istotnym elementem z punktu widzenia oszczędności energetycznych możliwy do uzyskania na poprzez zastosowanie nowoczesnych technik oświetlenia. Oświetlenie obiektów użyteczności publicznej. Proces budowy / modernizacji oświetlenia. Co jest ważne w oświetleniu wewnętrznym? Czytaj więcej»

Projektowanie

Kluczową dla całego procesu budowy czy modernizacji oświetlenia jest faza projektowania. Spotkania, wizje lokalne, rozmowy i omówienie specyfiki obiektu oraz oczekiwań Klienta są punktami wyjścia do rozpoczęcia pracy przez projektanta. Jakie są główne etapy projektowania? Czytaj więcej»

Oszczędności energetyczne

Pomoc w optymalizacji kosztów bieżącej obsługi oraz utrzymanie ich wartości rynkowej przy wykorzystaniu wiedzy, profesjonalizmu oraz najnowszych technologii.